UAB "MEDILITA"

Haloterapija – tai nemedikamentinis gydymas, dirbtinai sukuriant pastovios temperatūros ir oro drėgnumo druskų kasyklų mikroklimatą. Šiai procedūrai yra skirtas specialiai tam pritaikytas kambarys.

LŽSD nariams 10% nuolaida

Studija „Sveika šviesa“

JAV mokslininkai jau prieš 25 metus astronautams rekomendavo UVB šviesą. UVB 311nm - tai išgryninta siaurabangė šviesa, kuri dėl išskiriamų vieno ilgio spindulių yra saugesnė už natūralią saulės šviesą bei soliariumą. UVB 311nm skatina vitamino D gamybą organizme, lengvina odos būklę turint psoriazę ar dermatitą.

Lietuvos žvyneline sergančiųjų draugijos (LŽSD) nariams, pateikus pažymėjimą, dovanojame 10% nuolaidą UVB šviesos abonementams.

Daugiau informacijos,
Studija „Sveika šviesa“, „Helios“ prekybos centras, Savanorių pr. 1, II aukštas, Tel. +370 681 20 311, El. p. sveiki@sveikasviesa.lt, www.sveikasviesa.lt

UAB "DELORETA"

Per metus AHAVA Negyvosios jūros Laboratorijos sukaupę plačią žinių ir pasaulinės patirties su Negyvosios jūros mineralais srityje ir jų gydomąjį poveikį žmogaus odai. Clineral produktų kūrimas yra pagrįstas klinikiniais tyrimais, bendrų mokslinių tyrimų programose daroma su Europos Sąjungos ir savitarpio tyrimų su universitetais Izraelyje ir visame pasaulyje. AHAVA šiandien yra galutinis Negyvosios jūros ekspertas. Clineral įmonės įkūrimo 1988 m iki šių dienų, ji vystosi kosmetikos produktus, pagamintus iš Negyvosios jūros vandens, purvo ir dykumos augalų natūralių savybių.

http://clineral.lt/lt

LŽSD nariams 10% nuolaida produkcijai